درباره سئو اینترو و همکاران


تصویر پشتیبانی

سئو اینترو فعالیت خود را از سال 1394 در زمینه توسعه سیستم های نرم افزاری همراه با افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار آغاز نموده است و همچنین با استفاده از زیرساخت ها، امکان شناخت فرصت ها، ایجاد هویت تجاری و کشف نیازهای اشخاص، اصناف، شرکت ها و سازمان ها را میسر نموده است.

سئواینترو با فعالیت پویا و به روز همگام با جدیدترین تکنولوژی ها در اجتماع های بین المللی شرکت داشته و فعالیت های چشم گیری در زمینه باگ گیری، حذف ایرادها و همکاری و گزارش دهی به پلتفرم های بزرگی از جمله گوگل، فیسبوک و تلگرام داشته است و روزانه در جهت رشد و شکوفایی تکنولوژی گام برمی دارد.


صاحب امتیاز و مدیر توسعه

مدیر توسعه سئواینترو آقای مهندس سعید حیدری زارعی با بیش از 7 سال سابقه در زمینه توسعه نرم افزار های کاربردی، سئو، برندینگ و ایکامرس می باشد.


نوع خدمت

خدمات سئو اینترو شامل چهار گروه اصلی توسعه نرم افزار، توسعه نرم افزارهای کاربردی، توسعه نرم افزارهای موبایل و تحت وب می شود.

ارکان و همکاران

سئواینترو شامل گروهی از افراد متخصص در زمینه برنامه نویسی و فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه تهران می باشد، یکی از ارکان اصلی سئواینترو گروه تخصصی بهارتیم است که فعالیت اصلی آن ها در زمینه تولید محتوا، مدیریت پایگاه داده، امور دانشجویی و پژوهشی و پذیرش تحصیلی است.