خدمات سئو اینترو

تصویر خدمات

سئو اینترو کلیه خدمات زیر را با بالاترین کیفیت، طبق نظر و ایده شما کاربران عزیز ارائه می نمايد:

برنامه نویسی تحت وب
برنامه نویسی موبایل و تلویزیون
برنامه نویسی کامپیوتر

برنامه نویسی تحت وب

 • طراحی وب سایت
 • طراحی فروشگاه اینترنتی
 • سئوی وب سایت
 • سئوی فروشگاه اینترنتی
 • برنامه نویسی ربات های تلگرامی

برنامه نویسی تحت وب نوعی برنامه نویسی است که برای تولید نرم افزارهای تحت وب استفاده می شود. این نرم افزارها برای انجام فعالیت های متفاوت به صورت آنلاین طراحی و ساخته می شوند. برنامه های تحت وب معمولا با یکی از زبان های ASP .Net، JAVA، PHP،Python و غیره نوشته می شوند و بر روی سرور قابل نصب هستند. یکی از دلایل محبوبیت برنامه های تحت وب، قابل دسترس بودن و سادگی در همه زمان ها است. برای استفاده از برنامه های وب کافی است کاربر با استفاده از مرورگر دلخواه به اینترنت وصل شود و از برنامه مورد نظر استفاده کند. در واقع زمانی که شما به یک سایت متصل می شوید و به انجام اموری مثل ارسال ایمیل، خرید آنلاین، سیستم حسابداری، امور بانکی و غیره می پردازید با یک برنامه تحت‌وب در حال کارکردن هستید. مثال این نوع برنامه نویسی سایت های مختلف مانند جی میل، یاهو و مشابه آن ها هستند. سئو اینترو در خدمت شما کاربران عزیز است تا با بالاترین کیفیت و طبق سلایق شما عزیزان، بهترین برنامه نویسی تحت وب را ارائه دهد


برنامه نویسی موبایل و تلویزیون

 • سیستم عامل اندروید
 • سیستم عامل iOS
 • طراحی وب اپلیکیشن - PWA

برنامه نویسی موبایل صرفا به معنی ساختن اپلیکیشن های موبایل نیست، هرچند که بخش بزرگی از آن را شامل می شود. برنامه نویسی موبایل درباره همه انواع برنامه نویسی یا توسعه همه دستگاه های قابل حمل است. در واقع این مدل از برنامه نویسی به ساختن برنامه برای تلفن های همراه، تبلت ها، ساعت های هوشمند و سایر انواع گجت های پوشیدنی که هر یک نوعی از سیستم های عامل را اجرا می کنند، اشاره می کند. امروزه حتی توسعه دهندگان وب نیز به این فکر هستند که صفحه هایی را طراحی می کنند که روی موبایل هم قابل اجرا باشند. با توجه به اینکه دستگاه های موبایل روز به روز در حال قوی تر شدن هستند و مرورگر ها نقش بیشتری را در آنها بازی می کنند، حتی می توان پیش بینی کرد که این روند در آینده بیشتر از پیش مورد استفاده قرار می گیرد. سئو اینترو همراه شماست تا کلیه خدمات مربوط به برنامه نویسی موبایل را مطابق با سلیقه شما کاربران عزیز با بالاترین کیفیت روز دنیا ارائه دهد. تلویزیون های هوشمند نسل جدید قادر هستند که سرویس های مختلف اینترنتی را از طریق تلویزیون به کاربر ارائه دهند. یعنی تلویزیون هوشمند معادل یک تلویزیون معمولی با یک کامپیوتر در داخل آن است که خدمات متنوعی را به کاربر ارائه می دهد. تلویزیون های هوشمند بسیاری از سرویس های یک کامپیوتر را به کاربر ارائه می دهند. به عنوان مثال شما می توانید صفحات وب را باز کنید، ایمیل های خودتان را بررسی کنید، به شبکه های اجتماعی متصل شوید، خریدهای اینترنتی داشته باشید و از سایر سرویس های اینترنتی استفاده کنید. رابط کاربری همه تلویزیون های هوشمند دارای یک صفحه اصلی است که در آن می توان به امکانات مختلف تلویزیون دسترسی داشت. سئو اینترو همراه شماست تا کلیه خدمات مربوط به برنامه نویسی تلویزیون را با کیفیت بالا ارائه دهد.


برنامه نویسی کامپیوتر

 • سیستم عامل ویندوز
 • سیستم عامل مک
 • سیستم عامل لینوکس
 • سیستم عامل یونیکس
 • سیستم عامل داس

دستورالعمل‌هایی که به کامپیوتر داده می ‌شود،‌ همان برنامه‌هایی هستند که انسان ها نوشته اند. برنامه‌ نویس های کامپیوتر کد منبع را به صورتی می‌نویسند که توسط انسان قابل درک باشد، اما همین کد منبع می تواند برای کامپیوتر غیر قابل فهم باشد. در بسیاری از موارد، کد منبع به کد ماشین ترجمه می‌شود، در این حالت کد ماشین به صورتی قابل فهم برای کامپیوتر تبدیل می‌شود ولی درعین حال برای انسان غیرقابل فهم است. هر کامپیوتر دارای یک سیستم عامل است، خود سیستم عامل هم یک برنامه است. برنامه‌هایی که در کامپیوتر اجرا می‌شوند باید با سیستم‌ عامل موجود در کامپیوتر سازگاری داشته باشند. سیستم عامل‌های پر طرفدار شامل موارد زیر می شود: Windows, Linux, MacOS, Unix, Android زبان‌های برنامه‌ نویسی هر کدام قوانین و واژگان کلیدی خاص خود را دارند. یادگیری یک زبان برنامه‌ نویسی جدید کاملا مانند یادگیری یک زبان گفتاری جدید است. رایج‌ترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی عبارتند از: Visual, Basic, Delphi, C, C++, #C, Cobol, Fortran, Objective-C, Swift, Pascal, Python سئو اینترو همراه شما کاربران عزیز است تا بهینه ترین برنامه نویسی های کامپیوتری با کیفیتی بی نظیر را ارائه می دهد.